«  Березень 2021  »

Головна » 2021 » Березень » 13 » Обласний заочний фестиваль-конкурс обдарованої молоді "Поліський зорепад"
Обласний заочний фестиваль-конкурс обдарованої молоді "Поліський зорепад"

Кожного року Чернігівським обласним Палацом дітей та юнацтва проводиться заочний фестиваль-конкурс обдарованої молоді "Поліський зорепад". Мета конкурсу: виявлення та підтримка талановитих дітей і молоді, сприяння їх творчого розвитку, залучення до активної участі у мистецькому житті та формування творчої еліти Чернігівщини. Фестиваль-конкурс проводиться серед вихованців закладів позашкільної освіти Чернігівської області. Основні завдання конкурсу "Поліський зорепад": ознайомлення гуртківців з кращими зразками українського мистецтва; сприяння формуванню професійності, високої духовності молодого покоління, усвідомлення національної ідеї; культурне та естетичне виховання на кращих традиціях національного мистецтва.

Цьогорічний конкурс приурочений 150 річниці з Дня народження відомої української поетеси, письменниці Лесі Українки. Бобровицьким ЗПО "Центр дитячої творчості" на фестиваль-конкурс "Поліський зорепад" було надіслано матеріали за театральним та образотворчим жанрами. Для участі в конкурсі вихованці драматичного гуртка "Спектр" разом із керівником Лупиною Світланою Миколаївною підготували інсценізацію віршів поетеси "Мелодії Лесі Українки". Стебленко Поліна та Буценко Каріна навчаються малювати на заняттях гуртка "Чарівний пензлик", керівник Задорожна Галина Олександрівна. На конкурс було надіслано світлини їх малюнків: "Портрет Лесі Українки" (графіка) та "Лісова пісня" (кольорові олівці).

Переглядів: 203 | Додав: методист | Рейтинг: 0.0/0