«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 19 » Святкуємо разом
Святкуємо разом

Сонячний вересневий день залишив хороші спогади для жителів м.Бобровиці. Вже вкотре вони святкували день міста. Окрасою свята став  дитячий концерт. На відродженому  концертному майданчику міського парку після тривалого забуття залунали дзвінкі дитячі голоси, замайоріли яскравими костюмами та запальними ритмами дитячі танцювальні колективи,  проводився майстер клас для дітей. Організатором цього дійства був колектив Центру дитячої творчості.

Гучними оплесками зустрічали глядачі виступи вокальних ансамблів ЦДТ: «Домісольки»,керівник  Світлана Юрченко, «Бемольки»,керівник Тетяна Зазимко, «Дзвіночок» керівник Світлана Лупина та ансамбль вихованців  будинку культури «Зірочки», керівник  Наталія Циба.  Родзинкою свята були  виступи солістів: Бурдело Даши, Ярошенко Каті, Новік Дарини. Окрасою свята були танцювальні колективи: народний аматорський хореографічний колектив  «Ярославна »,керівник Гончарова Ірина, зразковий хореографічний колектив «Спалах»,керівник Моцак Людмила,хореографічний колектив Центру дитячої творчості «Pas de dans», керівник Нестер Ірина.

Майстер клас проводили керівники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва Центру дитячої творчості  Віта Стрикун та  Наталія Денисюк.

Переглядів: 375 | Додав: denisyuk_n | Рейтинг: 0.0/0