Форма входу

Пошук

Календар

«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Друзі сайту

Бобровицька ЗОШ № 1

Бобровицький районний відділ освіти

Бобровицький методичний кабінет

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Високий день встає на видноколі

І знову я на твій поріг ступаю.

Мій Центре сонячний,ти клопіт мій і доля

Я щастя в пелюстках твоїх сховаю

 

Бобровицький Центр дитячої творчості був заснований 1 лютого 1950 року при клубі Бобровицького цукрозаводу. На той час в клубі працювало чотири гуртки. Першим директором Будинку піонерів була Зважій Ніна Сергіївна.


На даний час навчально-виховний процес закладу забезпечують 26 педагогів (14 основних працівників та 11 сумісників). 18 керівників гуртків мають вищу освіту, 8 – середню спеціальну.

Педагогічний колектив ЦДТ працює над проблемою:”Забезпечення необхідних умов для особистісного розвитку, зміцнення здоров”я, професійного самовизначення, творчої праці дітей та молоді”.

Тут змістовно проводять своє дозвілля і здобувають знання 780 дітей (48 груп), із них 120 гуртківців – на базі сільських шкіл району.

Бобровицький Центр дитячої творчості очолює Костенко Людмила Олексіївна з 2001 року.

Методичне забезпечення виховної роботи закладу здійснюють два методисти, спеціалісти І категорії. Вони впроваджують такі форми методичної роботи, як:

Ø Консультації з проблем гурткової та виховної роботи (індивідуальні-"швидка допомога” педагогу, які мають суто особистий і конкретний характер; групові – проводяться за темами, які цікавлять кількох педагогів)

Ø Семінари педагогів-організаторів (семінари-практикуми – відкриті заходи з наступним обговоренням усіма учасниками семінару; теоретичні семінари – заняття, що підвищують теоретичний рівень педагогів-організаторів)

Ø Методичні об”єднання керівників гуртків – як одна з форм роботи, яка дає чудову нагоду для підвищення рівня фахової майстерності педагогів.


Діти, які відвідують цей заклад, за своїм особистим бажанням обирають гурток відповідного профілю. Найбільша кількість дітей відвідують гуртки художньо-естетичного та декоративно-прикладного напрямку. Всі вони є активними учасниками масових заходів, якіі проводяться у ЦДТ, школах, на районних та обласних конкурсах. Традиційними для закладу є конкурси::

Ø Пісенний вернісаж

Ø Сучасні Ярославни

Ø Дівчина з косою, як трава з росою

Ø А мати вишивала рушники

Ø Свято українського одягу.

Ø Молодь обирає здоров*я

Ø Фестиваль ДЮП

Ø День захисту дітей


Переможці і номінанти усіх районних конкурсів нагороджуються грамотами і подарунками.про їх успіхи пишуть на сторінках газети «Наше життя».

Всі перераховані конкурси та масові заходи мають значний виховний вплив на учнів.Метою їх є виявлення обдарованих дітей та залучення їх до творчої діяльності, виховання сценічної культури, створення умов для неформального спілкування та прояву особистих творчих здібностей, розвиток інтересу до української культури, народних традицій.

Дитячий колектив Центру дитячої творчості об'єднаний у творчу організацію"Місто майстрів”.”Місто майстрів складають творчі майстерні.

Основна мета, яку поставили перед собою жителі "Міста майстрів” – це:

Ø всебічно розвиватися, самовдосконалюватися, самореалізуватися на благо собі, своїм ровесникам, колективу закладу, своїй родині, малій батьківщині, народу України;

Ø сприяти вихованню високих моральних якостей і норм поведінки;

Ø формувати почуття відповідальності, свідоме ставлення до участі кожного в житті позашкільного закладу.

У Центрі дитячої творчості працюють гуртки за напрямками:

  • художньо-естетичний

сольного та вокального співу

народного співу

хореографічний

драматичний

  • декоративно-вжитковий

"Умілі руки"

"Образотворче мистецтво"

"Вишивка"

"Природа і фантазія"

"В'язання гачком"

"В'язання спицями"

"Крій та шиття"

"Сувенірний"

"Оригамі"

"Паперопластика"

"М'яка іграшка"

  • еколого-натуралістичний

"Юний еколог"

  • фізкультурно-оздоровчий
  • Євроклуб
  • "Рівний рівному"