«  Грудень 2021  »

Головна » 2021 » Грудень » 20 » Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя країна - Україна"

З метою формування в учнівської молоді активної життєвої позиції та готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни, розвитку пізнавальних процесів у дітей, формування екологічної культури, в комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» проходить обласний етап Всеукраїнського заочного  конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна».

Вихованці гуртків «Умійко»  та «Природа і фантазія» ( керівник Денисюк Наталія Валеріївна)  Бобровивицького ЗПО «Центр дитячої творчості» підготували на конкурс світлини: «Буковель»  Денисюк Анастасії, «Осінь в лісі»  Химченко Софії  (номінація «Пейзаж»); «Справний добрий жук-олень на роботі кожен день.»  Журибеди Анастасії, «Серед лісу, на полянці, виріс гриб в червоній шапці.» Моцак Дарини, «Маю диво капелюха, ще й листочок коло вуха.» Татарчук Єлизавети (номінація «Живий світ»); «Дзвіниця Троїцького собору м. Чернігів.» та «Будинок Підгорського  м. Київ.» Денисюк Анастасії (номінація «Пам’ятки архітектури»).

Переглядів: 117 | Додав: denisyuk_n | Рейтинг: 0.0/0