«  Травень 2021  »

Головна » 2021 » Травень » 20 » Всесвітній День вишиванки
Всесвітній День вишиванки

Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Вишиті сорочки здавна допомагали українцям зберегти свою ідентичність. Для популяризації носіння українського етнічного одягу започатковане міжнародне свято. Сьогодні, 20 травня вже традиційно відзначається Всесвітній День вишиванки. Цьогоріч прекрасному святу виповнилося 15 років. Українська вишиванка є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку ми демонструємо не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуємо свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

Усе навколо завмирає,

Коли вдягаю вишиванку.

Лиш серце радісно палає,

Мов промінь сонця на світанку.

Коли вдягаю вишиванку,

Немов в любові признаюся

Своїй країні ніжно й палко,

Вдягну і Господу молюся.

Педагогічний колектив та вихованці Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості» вітають всіх з Днем вишиванки. Нехай цей день зітре кордони і об'єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення. Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України. Відмінного настрою та різнокольорових вражень!

Переглядів: 155 | Додав: методист | Рейтинг: 0.0/0